Telli koduleht!

Kodulehe Tellimine OÜ

Privaatsuspoliitika

Tere tulemast tellikoduleht.ee privaatsuspoliitika lehele. Meie privaatsuspoliitika selgitab, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ning millised on teie valikud seoses teie andmete kasutamisega. Kui teil on meie privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke palun meiega ühendust aadressil kiur.jullis@gmail.com.

Millist teavet me kogume

Kogume teavet, mille sisestate meie tellimisvormi ja kontaktide lehe kaudu, et teha teile koduleht vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Kogutud teave võib sisaldada järgmist:

  • Teie nimi ja kontaktandmed
  • Teie ettevõtte nimi ja tegevusala
  • Teie veebisaidi eesmärk ja sihtgrupp
  • Teie eelistatud veebisaidi kujundus ja funktsioonid

Kuidas me teie teavet kasutame

Kogutud teavet kasutatakse ainult tellimuste täitmiseks ja teiega suhtlemiseks. Me ei jaga teie teavet kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuste töötlemiseks (nt makse töötlemine).

Andmete kaitse

Kaitseme teie teavet turvameetmetega, et vältida volitamata juurdepääsu, avalikustamist, muutmist või hävitamist.

Teie õigused

Vastavalt asjakohastele seadustele on teil õigus juurde pääseda oma andmetele, nõuda nende parandamist või kustutamist või esitada vastuväiteid nende töötlemisele. Kui soovite oma andmetele juurde pääseda, nende kohta küsimusi esitada või neid kustutada või parandada, võtke palun meiega ühendust aadressil kiur.jullis@gmail.com.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Jätame endale õiguse privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Uusim privaatsuspoliitika versioon on alati kättesaadav meie veebisaidil.

Kodulehe Tellimine OÜ

Petseri tn. 8-53, 68204, Valga, Eesti

Tel: +372 56 8844 56

Tellimine

Teenuse tingimusedPrivaatsuspoliitika

Ettevõttest

MeistKontakt

© 2020-2024 Kõik õigused kaitstud