OÜ Kodulehe Tellimine

Kaasaegsed, lihtsad ja hästi töötavad lahendused ettevõtte turunduseks internetis. Kodulehe tegemine Valga linnas.

Programmeerimist ja arvutialast konsultatsiooni pakkuv ettevõte (reg. kood: 14933675) loodi 2020. aasta märtsis Valga linnas. Sellele eelnes Google ja Udacity poolt korraldatud front end arendaja kursuse läbimine, rea väiksemate ja suuremate tööde tegemine ning kirg programmeerimise vastu.

Üks raskemaid osi kodulehe tegemisel on sisu loomine. Enamasti alahinnatakse aega ja vaeva, mis kulub hea teksti kirjutamisele. Teeme tellija jaoks selle lihtsaks. Ühendame parima tänasel päeval kodulehtede loomiseks mõeldud tehnoloogia ja heas eesti keeles loodud teksti.

Valmistame tehnoloogiliselt uuemaid, React JS põhiseid üheleherakendus tüüpi veebilehti. See tagab sujuva kasutajakogemuse ja annab edu interneti otsingumootori orgaanilises otsingus.

Mõned meie valmistatud kodulehti iseloomustavad omadused:

  • sujuv kasutuskogemus erinevate lehtede vahel
  • veebileht on kasutatav internetilevita
  • veebilehe saab salvestada avakuvale, nagu rakenduse
  • veebileht on kiire ka suuri pilte kasutades

Pakume täislahendus teenust kodulehe tegemise, sisu loomise ja halduse näol. Lisaks tasuta domeen ja veebimajutus.

Kuidas käib kodulehe tegemine - tööprotsess

Küsimustiku abil selgitame esmalt välja, mida tellija täpselt vajab. Peale kohtumist tellija valitud kohas ja tellimuse saamist loome veebilehe prooviversiooni.

Kui tellijal puudub kodulehe valmistamiseks vajalik sisu, saame aidata ka sellega. Pakume teksti kirjutamise teenust - meil on pikaajaline kogemus erinevate sisutekstide ja artiklite loomise vallas. Samuti teeme vajalikud fotod Nikon d5500 kaameraga.

Kui lehe sisu on valmis, viime veebilehe soovitud domeenile ja indekseerime interneti otsingus.

Peale kodulehe valmimist on pool tööd tehtud. Edasi järgneb külastatavuse statistikast lähtuv veebilehe arendamine. Kodulehe ja konkurentide analüüs. Funktsionaalsuse lisamine, lähtudes ettevõtte vajadustest. Ja teised jooksvad tööd.

Palju õnne! Nüüd on Sul koduleht, mis on ettevõtte peamine turunduskanal ja omad eelist konkurendi ees.

Kellele kodulehe tellimine sobib

Teenus ettevõtjale, kes soovib:

  • oma toodet või teenust turustada interneti kaudu
  • konkurentsieelist interneti otsingumootori orgaanilises otsingus
  • suurendada kliendibaasi väikese kuluga

Parima lahendus sünnib koos tulemusest huvitatud kliendiga. Teeme tööriista ja aitame selle kasutusele võtta. Kui oled avatud ja valmis panustama siis on lihtne tulemuseni jõuda, sest meie tahame kodulehti teha.

Asume Valga linnas ja töötame tellijatega üle Eesti. Kohtume tellija valitud kohas või interneti vahendusel.

Hind ja kodulehe tegemiseks kuluv aeg

Kodulehe tegemine, sisu loomine ja haldus hinnaga 99 € kuus. Veebilehe valmistamiseks kulub kuu. Kolm kuud kulub tulemuste saavutamiseks interneti otsingumootoris.

Tellimiseks täida küsimustik siin.

Garantiid, riskide hajutamine

Pidev töö kodulehega aitab edu saavutada ja toob vajalikud kliendid. Kui tellija ei jää rahule kodulehe külastatavusega, pakume igakuisete maksete peatamist. Teenusest loobumisega tasusid ei kaasne.