Telli koduleht!

Kodulehe hooldus

Olulised aspektid, mida tellija peaks teadma.

Kodulehe loomine on keeruline ja ajakulukas protsess. Selle lõpuleviimine ei tähenda, et töö oleks lõppenud. Kodulehe ajakohasena hoidmine on sama oluline. Järgnevalt vaatame, millised on sagedased kodulehe hooldusega seotud probleemid. Ja kuidas oleme need tellija jaoks lahendanud.

Võimalikud probleemid ja lahendused:

Kodulehe sisu

1. Sisu värskendamine

Kodulehe sisu on lehe tuum. Kui see vananeb, ei pruugi koduleht olla enam atraktiivne. Sellepärast on oluline, et lehe sisu oleks alati värskendatud ja huvitav. Lisage uusi artikleid, pilte ja videoid, et hoida oma kodulehte elusana ja põnevana.

Kodulehe Tellimine OÜ pakub loodavatele kodulehtedele sisuhaldustarkvara lisamise võimalust. Samuti on võimalik tellida eraldi sisuloome teenus.

2. Optimeerimine (SEO)

Teie kodulehe SEO on pidevas muutumises. Uued otsingumootori algoritmid võivad mõjutada teie kodulehe nähtavust ja positsiooni otsingumootori tulemustes. Seega, jälgige oma kodulehe SEO-d ja tegelege SEO optimeerimisega, et tagada oma kodulehe optimaalne nähtavus ja positsioon otsingumootoris.

3. Kodulehe turundus ja reklaam

Turundus on oluline lehe külastatavuse suurendamiseks. Kvaliteetne sisuloome ja lehe reklaamimine on mõned tegevused, mida saab selleks kasutada. Soovi korral saate tellida Kodulehe Tellimine OÜ poolt kodulehe turundusteenuseid.

Kodulehe tehniline pool

1. Turvalisus

Kodulehtedel on oma turvariskid. Uued tarkvaraversioonid ja turvaaukude leidmine ja lahendamine on oluline osa kodulehe järgsest hooldusest. Kodulehe Tellimine OÜ on need tegevused automatiseerinud.

2. Kiirus

Valdavalt valmistame Gatsby JS põhiseid kodulehti. Meie loodud veebilehtede konkurentsieelis seisneb lehe kiiruses ja võimes genereerida veebilehti ennetavalt. Ehk enne, kui kasutaja neid küsib. See võimaldab lehte kiirelt laadida. Nii paranneb kasutajakogemus.

Gatsby JS sobib ideaalselt staatiliste veebilehtede loomiseks, näiteks blogid, portfooliod, ettevõtte kodulehed ja e-poe esilehed. Samuti on see sobilik suurte, andmerohkete veebilehtede jaoks, millel on palju sisu ja pildimaterjali.

Veebilehe laadimiskiirus on üks peamisi tegureid, mis mõjutavad külastajate kogemust kodulehel. Kodulehe kiirus on tagatud - lehed on ehitatud offline-first põhimõttel ja kasutame oma kodulehtedel CDN-i teenust. Pilte ei ole vaja eraldi optimeerida, sest see toimub automaatselt.

3. Varundamine

Kodulehe varundamine on oluline. See tagab, et kui midagi juhtub ei kaoks kõik teie veebilehe andmed ja tööd. Kasutame versioonikontrolli. Kõik loodud kodulehed on varundatud GitHub-is. Kui midagi juhtub, saame kodulehe taastada.

Kui tellija soovib juurdepääsu kodulehe lahtekoodile siis saame seda pakkuda.

4. Veebimajutus

Peamiselt kasutame veebimajutuseks Netlify teenust. Kui on soov seda muuta siis saab seda teha.

Statistika ja analüüs

Statistika jälgimine on üks olulisemaid tegevusi kodulehe järgses hoolduses. Analüüsige külastajate arvu, lehe laadimiskiirust, lehel viibitud aega, loetud artikleid, klikke jne. Seda teavet kasutades saate teha otsuseid, et parandada kodulehe külastatavust ja kasutajakogemust.

Kodulehe loomisel lisame teie poolt valitud kodulehele statistika jälgimise tööriista. Tavaliselt on need Google Analytics ja Google Searce Console. Vajadusel konsultatsioon ja statistika tõlgendamine.

Testimine

Kõik meie poolt kodulehed on testitud erinevates brauserites ja seadmetes. Kui on vaja kodulehe eraldi veel tesdida siis võtke ühendust.

Disaini täiendamine

Veebidisain on pidevas muutumises. Uute trendide ja tehnoloogiate kasutuselevõtt võib mõjutada kasutajakogemust ja konversioonimäärasid. Loodud lehe disaini muutmiseks või täiendamiseks võtke meiega ühendust.

Regulaarne haldus

Soovi korral saate tellida Kodulehe Tellimine OÜ poolt pakutava kodulehe haldusteenuse.

Kodulehe Tellimine OÜ

Petseri tn. 8-53, 68204, Valga, Eesti

Tel: +372 56 8844 56

Tellimine

Teenuse tingimusedPrivaatsuspoliitika

Ettevõttest

MeistKontakt

© 2020-2024 Kõik õigused kaitstud