Telli koduleht!

Kodulehe turundus.
Tee oma ettevõte nähtavaks!

Koduleht on ettevõtte nägu. See väärib võimalikult suure hulga inimesteni jõudmist. Oleme spetsialiseerunud veebilehtede turundamisele, et avada nende potentsiaal. Töötame koos tellijaga, et koostada kohandatud turundusplaan, mis suurendab veebilehe nähtavust. Nii jõuab see suurema hulga külastajateni.

Kasutame end tõestanud strateegiaid, nagu kvaliteetse sisu loomine ja otsingumootoritele optimeerimine. Samuti kasutame internetti ja sotsiaalmeediat kaubamärgi reklaamiks.

Ärge laske oma veebilehel massi kaduda. Aitame teil silma paista ja saavutada edu, mida väärite. Võtke ühendust, et saada lisateavet meie teenuste kohta.

Vajad abi või konsultatsiooni? Saada meile sõnum!

Tegevused, mis aitavad kodulehte paremini turundada

Veebilehtede külastamine on muutunud üheks levinumaks. Otsitakse vajalikku teavet, ostetakse tooteid ning teenuseid. Seetõttu on vajalik oma kodulehte läbimõeldult turundada, et olla võimalikult lihtsalt kättesaadav. Selleks saab kasutada erinevaid strateegiaid ja tegevusi. Nagu näiteks:

 • Kvaliteetse sisu loomine
 • Kodulehe optimeerimine.
 • Otsingumootorile optimeerimine (SEO).
 • Sotsiaalmeedia turundus.
 • Reklaam internetis.

Kasutame kodulehe tellimise küsimustikku. Spetsiaalselt kohandatud küsimused aitavad mõista, millised on ettevõtte vajadused ja eesmärgid. Selle abil saab koostada kohandatud turundusplaani.

1. Kvaliteetse sisu loomine

Kodulehe peamine eesmärk on edastada vajalikku teavet ettevõtte kohta. Veebilehe tegemisel on kõige raskem huvitava ja isikupärase sisu loomine. Enamasti alahinnatakse aega ja vaeva, mis kulub hea teksti kirjutamisele. Kui tahad konkurendist eristuda, peab sisutekst hästi kirjutatud ja lihtsalt loetav olema. Samuti peab tekst lugejale midagi pakkuma. Sisu loomine on lihtsam, kui on sisustrateegia. Tehtud on valdkonna ja märksõnade analüüs.

Loe kodulehe sisuloome kohta pikemalt siit!

2. Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimine hõlmab erinevaid tegevusi, mis aitavad parandada kasutajakogemust. Näiteks peaks koduleht olema kiire ning kasutajatele lihtsalt navigeeritav. Samuti tuleks lehte testida erinevates seadmetes ja otsingumootorites, et veenduda selle töökindluses.

3. Otsingumootorile optimeerimine (SEO)

Otsingumootorile optimeerimine on oluline, et koduleht oleks leitav otsingutulemuste esilehelt. SEO-optimeerimine hõlmab erinevaid tegevusi, muuhulgas sisu optimeerimine ja metaandmete lisamine.

Märksõnade analüüs on oluline - see aitab leida otsingusõnad, mida võimalikud kliendid kasutavad. Seejärel tuleks neid loodava teksti sees loomulikult kasutada.

4. Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia on tänapäeval üks olulisemaid turunduskanaleid. Kui ettevõttel on olemas sotsiaalmeedia kontod, siis tuleks kindlasti tagada, et need oleksid kodulehel ka välja toodud. Samuti tuleks lisada võimalus jagada kodulehe sisu sotsiaalmeedias.

Sotsiaalmeedia turundus hõlmab ka sisuloome ning reklaamide loomist erinevatele sotsiaalmeediakanalitele. Samuti tuleks jälgida sotsiaalmeedia statistikat ning analüüsida, millised postitused saavad enim kaasahaaravaid reaktsioone.

5. Reklaam internetis

Tuleks kaaluda ka tasulise reklaami kasutamit. Reklaam aitab kodulehele suunata rohkem külastajaid. Reklaami võib teha mitmel erineval viisil - näiteks Google Adsi või Facebooki reklaamide abil.

Kodulehe turunduse eelised

Läbimõeldud kodulehe turundus aitab ettevõttel saavutada järgnevaid eeliseid.

 • Suurem veebilehe külastatavus ja kliendibaas.
 • Suurem bränditeadlikkus ja kõrgem maine.
 • Kõrgemad müüginumbrid ja parem ROI.
 • Suurem võimalus jõuda uue sihtgrupini.
 • Paremad võimalused konkurentsieelise saavutamiseks.

Miks valida Kodulehe Tellimine OÜ teenus?

Kodulehe Tellimine OÜ logo

Kodulehe Tellimine OÜ

Teenused hinnaga 15 € tund

Kodulehe turundusreklaam

Tahad luua oma ettevõttele tõsiseltvõetavat kodulehte, kuid ei tea, kuidas alustada? Kodulehe Tellimine OÜ on kodulehtede ja nende sisu valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte, mis on tegutsenud aastast 2020. Pakume kodulehe tellimist küsimustiku abil. Loome tellija vajadustest lähtuva kodulehe ja selle sisu. Mõned põhjused, miks valida meie teenus:

 • Lihtne ja mugav tellimine.
 • Kvaliteetne tulemus kiirelt ja soodsalt.
 • Vajadusel konsultatsioon ja abi.

Turundamise lihtsus

Lihtsam on turundada heal tehnilisel tasemel loodud kodulehte, millel on kvaliteetne sisu. Interneti otsingumootorid armastavad selliseid lehti. Professionaalne koduleht aitab ettevõttel luua usaldusväärsust ja mainet.

Kodulehe turunduse hind

Pakume selgeid makseviise ja parimaid hindu. Kõik meie teenused on hinnaga 15 € tund. Käibemaksu ei lisandu. See on parim hind turul. Lõplik teenuse hind sõltub töömahust.

Kui soovid tellida professionaalset ja nutikat kodulehte, siis täida küsimustik ja saa hinnapakkumine!

Vajad abi või konsultatsiooni? Saada meile sõnum!

Artikli autor:

Kiur Jullis

Kodulehe Tellimine OÜ juhatuse liige

Viimati muudetud:

5/31/2023

Tellimine

Teenuse tingimusedPrivaatsuspoliitika

Ettevõttest

MeistKontakt

Kodulehe Tellimine OÜ

Reg: 14933675

Tel: +372 56 8844 56

Petseri tn. 8-53, 68204, Valga, Eesti

© 2020–2023 Kõik õigused kaitstud