Telli koduleht!

Kodulehe turundus

Teeme Sinu äri internetis nähtavaks!

Koduleht on ettevõtte nägu. See väärib võimalikult suure hulga inimesteni jõudmist. Oleme spetsialiseerunud digiturunduse teenuse pakkumisele, et avada ettevõtte potentsiaal. Töötame koos kliendiga, et koostada ja ellu viia nende vajaduste järgi kohandatud turundusplaan, mis suurendab veebilehe nähtavust. Nii jõuab ettevõte oma lehega suurema hulga külastajateni.

Tavaliselt pöördutakse meie poole kui kodulehel on mõni järgnev probleeme:

 • Madal külastatavus.
 • Madal konversioonimäär.
 • Madal müügitulu.
 • Puudulik SEO.
 • Veebilehe sisu ei ole atraktiivne.
 • Veebilehel on tehnilised probleemid.

Probleemi täpseks tuvastamiseks analüüsime veebilehete. Leitud vigade eemaldamiseks ja soovitud tulemuse saavutamiseks loome turundusstrateegia. Kasutame end tõestanud meetodeid, nagu kvaliteetse sisu loomine ja otsingumootoritele optimeerimine. Samuti kasutame internetti ja sotsiaalmeediat kaubamärgi reklaamiks. Kui koduleht on tehniliselt vananenud ja vajad uut siis pakume ka veebilehe loomise teenust.

Ära lase oma äril massi kaduda. Aitame kvaliteetsel tootel või teenusel silma paista ja saavutada edu, mida see väärib. Vajad digiturundusel abi? Kirjuta meile kontaktide lehel.

Kodulehe turundus - mida pakume?

Inimesed külastavad veebilehti üha rohkem. Internetist otsitakse vajalikku teavet, ostetakse tooteid ning teenuseid. Seetõttu on vajalik kodulehte läbimõeldult reklaamida, et olla võimalikult lihtsalt kättesaadav. Sõltuvalt tellija vajadustest pakume digiturundusega seotud teenuseid, nagu:

 • Kvaliteetse sisu loomine
 • Kodulehe optimeerimine.
 • Otsingumootorile optimeerimine (SEO).
 • Sotsiaalmeedia turundus.
 • Reklaam internetis.

Täpsete vajaduste väljaselgitamiseks on võimalus täita Kodulehe Tellimise küsimustik:

1. Kvaliteetse sisu loomine - sisuloome teenus

Veebilehe tegemisel on kõige raskem huvitava ja isikupärase sisu loomine. Enamasti alahinnatakse aega ja vaeva, mis kulub hea teksti kirjutamisele. Kui tahad konkurendist eristuda ja lihtsalt leitav olla siis telli tekstide kirjutamine meilt. Loome huvitava ja kasuliku veebisisu, mis toob külastaja lehele.

2. Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimise teenus hõlmab erinevaid tegevusi, mis aitavad parandada lehe kasutajakogemust. Koduleht peab olema kiire ja toimima erinevates seadmetes. Kui vajad abi kodulehe optimeerimisel siis võta meiega kindlasti ühendust.

3. Otsingumootorile optimeerimine (SEO)

Otsingumootorile optimeerimine on oluline, et koduleht oleks leitav otsingutulemuste esilehelt. SEO optimeerimise teenus hõlmab SEO auditit, märksõnade ja tegevusharu analüüsi ning kodulehe optimeerimist.

Märksõnade ja tegevusharu analüüs - leiame otsingusõnad, mida võimalikud kliendid kasutavad ja toome nad õiges kohas välja.

4. Sotsiaalmeedia turunduse teenus

Sotsiaalmeedia on tänapäeval üks olulisemaid turunduskanaleid. Kui ettevõttel on olemas sotsiaalmeedia kontod, siis tuleks kindlasti tagada, et need oleksid kodulehel ka välja toodud. Samuti tuleks lisada võimalus jagada kodulehe sisu sotsiaalmeedias.

Sotsiaalmeedia turunduse teenus hõlmab sisuloomet ning reklaamide loomist erinevatele sotsiaalmeediakanalitele.

5. Reklaam internetis

Tuleks kaaluda ka tasulise reklaami kasutamit, mis aitab kodulehele suunata rohkem külastajaid. Reklaami aitame teha mitmel erineval viisil - näiteks Google Adsi või Facebooki reklaamide abil.

Kvaliteetse turunduse eelised

Läbimõeldud turundus abil oleme aidanud klientidel saavutada järgnevaid tulemusi:

 • Suurem veebilehe külastatavus ja kliendibaas.
 • Suurem bränditeadlikkus ja kõrgem maine.
 • Kõrgemad müüginumbrid ja parem ROI.
 • Suurem võimalus jõuda uue sihtgrupini.
 • Paremad võimalused konkurentsieelise saavutamiseks.

Miks valida Kodulehe Tellimine OÜ teenus?

Kodulehe Tellimine OÜ logo

Kodulehe Tellimine OÜ

Teenused hinnaga 15€ tund

Kodulehe turundusReklaam

Vajad abi oma kodulehe turundamisel? Kodulehe Tellimine OÜ on kodulehtede ja nende sisu valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte, mis on tegutsenud aastast 2020. Mõned põhjused, miks valida meie turundusteenus:

 • Kodulehe turundus lähtuvalt tellija vajadustest.
 • Kvaliteetne tulemus kiirelt ja soodsalt.
 • Vajadusel konsultatsioon ja abi.

Profesionaalne turundus toob edu

Selgitame välja ettevõtte vajadused. Nendest lähtudes loome turundusplaani, mille täitmine aitab saavutada seatud eesmärgid.

Kodulehe turundus parima hinnaga

Selged makseviisid ja parimad hinnad. Kõik meie turundusteenused on hinnaga 15 € tund. Käibemaksu ei lisandu. See on parim hind turul. Lõplik teenuse hind sõltub töömahust.

Vajad abi kodulehe turundamisel? Võta meiega kindlasti ühendust. Vastame meeleldi kõikidele küsimustele.

Kodulehe Tellimine OÜ

Petseri tn. 8-53, 68204, Valga, Eesti

Tel: +372 56 8844 56

Tellimine

Teenuse tingimusedPrivaatsuspoliitika

Ettevõttest

MeistKontakt

© 2024 Kõik õigused kaitstud