Telli koduleht!

Kodulehe turundus teenus

Teeme Teie äri internetis nähtavaks!

Koduleht on ettevõtte nägu. See väärib võimalikult suure hulga inimesteni jõudmist. Oleme spetsialiseerunud digiturunduse teenuse pakkumisele, et avada ettevõtte potentsiaal. Töötame koos kliendiga, et koostada ja ellu viia nende vajaduste järgi kohandatud turundusplaan, mis suurendab veebilehe nähtavust. Meie teenuse võib tinglikult jagada järgnevateks sammudeks:

Kohandatud turundusstrateegia loomine

Meie lähenemine algab veebilehe põhjaliku analüüsiga, et tuvastada võimalikud probleemid. Seejärel töötame välja personaalse turundusplaani, mille eesmärk on suurendada veebilehe nähtavust ja külastatavust.

Selle etapi lõpuleviimine võtab tavaliselt aega 1-2 nädalat, sõltuvalt veebilehe suurusest ja keerukusest.

Sisu ja SEO optimeerimine

Loome huvitavat ja asjakohast sisu, mis aitab veebilehel silma paista ja tõmbab ligi sihtrühma. Lisaks viime läbi SEO auditi ja optimeerimise, sealhulgas märksõnade analüüsi ja tehniliste vigade parandamise.

Optimeerimisprotsessi ja sisuloome etapi täielik rakendamine võib võtta 2-6 nädalat, olenevalt sisu hulgast ja veebilehe tehnilisest seisukorrast.

Tulemuste jälgimine ja optimeerimine

Pärast strateegiate rakendamist jälgime tulemusi pidevalt ja teeme vajadusel kohandusi, et optimeerida turunduskampaaniaid ja tagada parim võimalik ROI. Meie eesmärk on mitte ainult suurendada Teie veebilehe liiklust, vaid ka parandada konversioonimäärasid ja tõsta müügitulu.

Esialgseid tulemusi võib täheldada juba mõne nädala pärast, kuid oluliste ja jätkusuutlike tulemuste saavutamine ning nende optimeerimine võib võtta 3-6 kuud.

Kohandatud turundusstrateegia loomine

Tavaliselt pöördutakse meie poole kui kodulehel on mõni järgnev probleeme:

 • Madal külastatavus.
 • Madal konversioonimäär.
 • Madal müügitulu.
 • Puudulik SEO.
 • Veebilehe sisu ei ole atraktiivne.
 • Veebilehel on tehnilised probleemid.

Selliste vigade ise parandamine ei ole tihti otstarbekas. Digiturunduse valdkond nõuab pidevalt muutuvate trendide ja algoritmide tõttu süvateadmisi ja kogemust. Lisaks võivad tehnilised ja sisulised vead parandamisel hoopis süveneda. Seetõttu on mõistlik pöörduda meie poole, et leida parim lahendus.

Aitame kvaliteetsel tootel või teenusel silma paista ja saavutada edu, mida see väärib. Vajad digiturundusel abi? Kirjuta meile kontaktide lehel.

Kodulehe turundus - mida pakume?

Inimesed külastavad veebilehti üha rohkem. Internetist otsitakse vajalikku teavet, ostetakse tooteid ning teenuseid. Seetõttu on vajalik kodulehte läbimõeldult reklaamida, et olla võimalikult lihtsalt kättesaadav. Sõltuvalt tellija vajadustest pakume digiturundusega seotud teenuseid, nagu:

 • Kvaliteetse sisu loomine
 • Kodulehe optimeerimine.
 • Otsingumootorile optimeerimine (SEO).
 • Sotsiaalmeedia turundus.
 • Reklaam internetis.

Täpsete vajaduste väljaselgitamiseks ja parima lahenduse leidmiseks võtke meiega ühendust kontaktide lehel.

1. Kvaliteetse sisu loomine - sisuloome teenus

Veebilehe tegemisel on kõige raskem huvitava ja isikupärase sisu loomine. Enamasti alahinnatakse aega ja vaeva, mis kulub hea teksti kirjutamisele. Kui tahad konkurendist eristuda ja lihtsalt leitav olla siis telli tekstide kirjutamine meilt. Loome huvitava ja kasuliku veebisisu, mis toob külastaja lehele.

2. Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimise teenus hõlmab erinevaid tegevusi, mis aitavad parandada lehe kasutajakogemust. Koduleht peab olema kiire ja toimima erinevates seadmetes. Kui vajad abi kodulehe optimeerimisel siis võta meiega kindlasti ühendust.

3. Otsingumootorile optimeerimine (SEO)

Otsingumootorile optimeerimine on oluline, et koduleht oleks leitav otsingutulemuste esilehelt. SEO optimeerimise teenus hõlmab SEO auditit, märksõnade ja tegevusharu analüüsi ning kodulehe optimeerimist.

Märksõnade ja tegevusharu analüüs - leiame otsingusõnad, mida võimalikud kliendid kasutavad ja toome nad õiges kohas välja.

4. Sotsiaalmeedia turunduse teenus

Sotsiaalmeedia on tänapäeval üks olulisemaid turunduskanaleid. Kui ettevõttel on olemas sotsiaalmeedia kontod, siis tuleks kindlasti tagada, et need oleksid kodulehel ka välja toodud. Samuti tuleks lisada võimalus jagada kodulehe sisu sotsiaalmeedias.

Sotsiaalmeedia turunduse teenus hõlmab sisuloomet ning reklaamide loomist erinevatele sotsiaalmeediakanalitele.

5. Reklaam internetis

Tuleks kaaluda ka tasulise reklaami kasutamit, mis aitab kodulehele suunata rohkem külastajaid. Reklaami aitame teha mitmel erineval viisil - näiteks Google Adsi või Facebooki reklaamide abil.

Kvaliteetse turunduse eelised

Läbimõeldud turundus abil oleme aidanud klientidel saavutada järgnevaid tulemusi:

 • Suurem veebilehe külastatavus ja kliendibaas.
 • Suurem bränditeadlikkus ja kõrgem maine.
 • Kõrgemad müüginumbrid ja parem ROI.
 • Suurem võimalus jõuda uue sihtgrupini.
 • Paremad võimalused konkurentsieelise saavutamiseks.

Miks valida Kodulehe Tellimine OÜ teenus?

Meie lahendused algavad probleemi mõistmisest

Kodulehe Tellimine OÜ - kodulehtede ja nende sisu valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte, mis on tegutsenud aastast 2020. Kodulehe või e-poe tegemine on alles pool tööd - kui Teil on loodud lehega probleeme siis võtke meiega kindlasti ühendust, et arutada, kuidas saame aidata. Kõik meie teenused on hinnaga 15 €/tund.

Külastage meie kontaktide lehte – koos viime Teie toote või teenuse uuele tasemele!

Kodulehe Tellimine OÜ

Petseri tn. 8-53, 68204, Valga, Eesti

Tel: +372 56 8844 56

Tellimine

Teenuse tingimusedPrivaatsuspoliitika

Ettevõttest

MeistKontakt

© 2020-2024 Kõik õigused kaitstud